Meşhur Dürüm Aspava Çakırlar

Yeni Batı, ŞEHİT KAYMAKAM MUHAMMED, FATİH SAFİTÜRK BULV NO:78, Ankara, Turkey

Meşhur Dürüm Aspava Çakırlar Hakkında

Kendine has pişirme teknikleri ve taze malzemeleriyle hazırlanan dürümleri, şehrin dört bir yanından gelen ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Bu mekân, geleneksel Türk mutfağının en sevilen yemeklerinden biri olan dürümü, ustalıkla hazırlayarak müşterilerine sunuyor.

Mekanın dekorasyonu sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratırken, samimi hizmet anlayışı müşterileri evlerinde hissettiriyor. Meşhur Dürüm Aspava, lezzetli yemeklerinin yanı sıra misafirperverliği ile de tanınmakta, ziyaretçilerine unutulmaz bir yeme içme deneyimi sunmaktadır.

Meşhur Dürüm Aspava Çakırlar Konumu

Meşhur Dürüm Aspava Çakırlar hakkında görüşünü yaz


Meşhur Dürüm Aspava Çakırlar Hakkında Yorumlar

Ayşen yumuşak

23.04.2024 21:37

Nezih ferah bir ortam yemekler bir harika çocukların rahatça oynuyacaklari güzel çocuk alanı ve yukarıda izleyebilicegimiz bir mekan kesinlikle tavsiye ederim her şey temiz hijyenik garsonlar ilgili alakalı işletme sahibine ve çalışanlara çok teşekkür ederim 🥰

Ela inanç

13.04.2024 22:13

Meşhur Dürüm Aspava müşterilerine karşı saygı konusunda son derece eksikliği olan bir yer. Çalışanların laubali tavırları,  ailesi ile yemek yiyebileceği bir yer olmadığını düşünüyorum. Kıymalı pide ve beytinin 45 dakikada gelmesi ayrı bir durum. İkramlıklar son hızla gelirken ana yemeğe aynı özenin gösterilmesi üzücü. Bir kaç kez yemeğin geciktiğini söyleyince çalışanların mahcubiyetlerini dile getirmeleri hiç bir şeyi degiştirmiyor. Yemek sonrasında verilen tatlı yine aynı durumda. Yarım saatte pişen künefe maalesef masaya buz gibi geliyor.
Kalkarken baktığımda bir kaç masadan aynı sesler yükselince genel olarak bir başarısızlık olduğu net ortada.
Aspavalar içinde sınıfta kalan bir mekan, gidecek olanlara küçük bir tavsiye.👎👎